به زیلینگ خوش آمدید 👋

زیلینگ یه سایت خیلی باحاله که به شکلی جدید هر پیامی رو برای مخاطبات اس‌ام‌اس می‌کنه؛ حتما می‌دونی که ارسال پیام کوتاه وقتی که متن پیام طولانی می‌شه هم هزینه ارسالش بیشتر می‌شه و هم ممکنه نصف پیامت جا بمونه! حتما اینم می‌دونی که توی پیام‌های کوتاه نهایتا بتونی اموجی و لینک قرار بدی! حالا راه‌حل این مشکلا و خیلی مشکلای دیگه چیه؟!

اینجاست که زیلینگ قهرمان وارد شده تا بهت کمک کنه هر پیامی که می‌خوای رو با هر تعداد کاراکتر و اموجی‌ای، و حتی از همه باحال‌تر همراه با عکس، ویدئو، پادکست و هر لینکی برای مخاطبات ارسال کنی. برای این کار فقط کافیه مراحل زیر رو دنبال کنی.

معرفی زیلینگ

طراحی صفحات وب

شروع رایگان و همیشگی

ارسال پیام کوتاه

همراه با لینک، عکس و ویدئو

ساخت منوی دیجیتال

متصل به باشگاه مشتریان

درگاه پرداخت آنلاین

همراه با تسویه روزانه

امروزه فرقی نمی‌کنه کسب‌وکار آفلاین داری یا آنلاین، مهم اینه که با مخاطبات چقدر در ارتباطی. یکی از راه‌های ارتباط مداوم با مشتری ارسال پیام کوتاهه ولی نه هر پیام کوتاهی. امروزه مردم دلشون می‌خواد بیشتر از یه اس‌ام‌اس ساده براشون بفرستی تا خدمات و محصولاتت رو رنگی پنگی ببینن، دلشون می‌خواد فقط بتونن با یه کلیک بهت زنگ بزنن و باهات تماس بگیرن و خیلی چیزای دیگه. حالا زیلینگ پلتفرمی رو فراهم کرده تا بتونی شیوه جدیدی از ارسال پیام کوتاه به مخاطبات رو تجربه کنی تا با این کار هم ارتباط بهتری با مخاطبات برقرار کنی و هم به مرور فروش بالاتری داشته باشی.